Kurz ruštiny pre začiatočníkov

O kurze

Základný kurz ruštiny pre začiatočníkov je skvelá možnosť sa zoznámiť s ruštinou, dozvedieť sa základné informácie o jazyku, naučiť sa užitočné slová a frázy.

Kurz bude vhodný ako pre uplných začiatoćníkov ale aj pre tých, ktorí sa kedysi učili ruský jazyk a chceli by si ho „oživiť“ 

Naučím vás bežným slovám a frázam, vysvetlím základné princípy prízvuku, gramatiky a podelím sa s vami o užitočné zdroje na výuku ruštiny!

Kurz obsahuje 10 lekcií, každá lekcia trvá 60 min.

Najbližší kurz sa začína 8. maja. Lekcie prebehajú 2 krát týždenne. Kazdy pondelok a stredu o 18:30

Témy lekcií

1 lekcia – Úvod do kurzu, základné informácie o ruštine, azbuka, vyslovnosť

2 lekcia – O sebe

3 lekcia – Rodina

4 lekcia – Profesie

5 lekcia – Národnosti a jazyky

6 lekcia – Krajiny a národnosti

7 lekcia – Voľný čas a hobby

8 lekcia – Počasie a ročne obdobia

9 lekcia – Dní v týždni a čas

10 lekcia – Môj deň

✅ V rámci kurzu si prejdeme také gramatické témy, ako je skloňovanie osobných zámen, mužský ženský a stredný rod podstatných mien, množné číslo, minulý čas, druhy slovies, koncovky prídavných mien, 6 pád a jeho predložky a iné.

✅ Autorské učebné materiály (lekcie a audionahrávky) sú v cene, dostanete na Váš email.

✅ Taktiež sa počas kurzu podelím s užitočnými tipmi, ktoré vám pomôžu pri učení ruštiny (YouTube kanály, knihy, filmy, seriály atď)

✅ Počas kurzu budeme mať spoločný chát, kde sa budete vedieť pýtať akékoľvek otázky ohľadne ruštiny, dozviete sa ďalšie zaujímavé informácie

✅ Po ukončení kurzu dostanete certifikát

V skupine

Online lekcie v mini skupine (3-6 ľudí)

100 EUR

Recenzie

Za mňa maximálna spokojnosť máte hneď odozvu a ak niečomu nerozumiete stačí sa opýtať a máte to vysvetlené. Yani спасибо большое, ты очень очень крутая ❤️
Katarína Mrázová
Yana má výborne pripravené materiály a prezentácie. Dozvedel som sa plno zaujímavých tipov. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť ruský jazyk.
Jozo Teker
Lektorka príjemná kamarádska osobka. Mal som super dobrý pocit, aj keď som zistil, že mám velké medzery v Ruskom jazyku.
Ростислав Кашпєр
Kurz s Janou bol skvely👌🏻Je to mila ucitelka, velky profesional a super motivator. Ucivo vysvetluje zrozumitelne a zabavnou formou.
Stela Kolacik