Túžiš govoriť po rusky? Davaj!
Privet!
5 rokov skúseností
300 + študentov
online kurzy

PRIVET! Volám sa Jana ...

Ahojte,

Volám sa Jana a som certifikovaná lektorka ruského jazyka a zakladateľka online školy Super Ruština.

Vyštudovala som vzdelávaci program na moskovskej štátnej univerzite M. Lomonosova v odbore metodika výučby ruštiny ako cudzieho jazyka. Taktiež som študovala a žila na Slovensku tri roky a preto ovládam slovenský jazyk na konverzačnej úrovni. Momentálne žijem v Moskve a doučujem iba online formou, čo vám zaručuje efektívnu výučbu v pohodlí domova.

Z vlastných skúseností viem, aké je zaujímavé sa učiť nový jazyk. Viem čím si budete prechádzať a preto dávam dôraz na rozdiely medzi slovenským a ruským jazykom.
Pripravila som si pre Vás kurzy pre rôzne úrovne ruštiny (ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, ktorí už majú dobrú úroveň rustiny, ale chcú si zlepšiť konverzačné schopnosti).

Na svojich lekciách používam iba moderné autorské materiály a interkatívnu platformu, preto moje kurzy sú štruktúrované, logické a efektívne pre študentov. Všetky lekcie prebiehajú v priateľskej atmosfére, čo robí štúdium nie len efektívným, ale aj príjemným.

Ak aj Vy sa chcete začať učiť po rusky, zoznámte sa s našimi kurzami a zvoľte si ten najlepší pre Vás. Alebo sa jednoducho prihláste na skúšobnú lekciu zadarmo, na ktorej Vám poradím s kurzom.
Jana Ratkevitch

Kurzy pre všetkých z vás

Mám cerifikát Moskovskej štátnej univerzity M.V.Lomonosova v odbore „Výučba ruštiny ako cudzieho jazyka”
Všetky lekcie sú online.
Pohodlne z vášho domova.
Na svojich kurzoch používam iba moderné a interaktívné autorské materiály
Pre dospelých, ale aj študentov. Pre cestovateľov a falošných začiatočníkov
Krásne slová od mojich študentov
Za mňa maximálna spokojnosť máte hneď odozvu a ak niečomu nerozumiete stačí sa opýtať a máte to vysvetlené. Yani спасибо большое, ты очень очень крутая
Lektorka príjemná kamarátska osôbka. Mal som super dobrý pocit, aj keď som zistil, že mám veľké medzery v Ruskom jazyku.Yana má výborne pripravené materiály a prezentácie. Dozvedel som sa plno zaujímavých tipov. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť ruský jazykKurz s Janou bolo najlepšie rozhodnutie. Za rok som pri Jane dokázal govoriť z nuly na plynulú ruštinu. Na začiatku ma odrádzali tie hieroglify haha teda azbuka, ale neoľutujete! Ďakujem Jani.Katarína Mrázová
Rastislav Kašper
Jožo Teker
Viktor Bratko
Skúšobná lekcia? Napíšte mi
Obľúbené videá na YOUTUBE kanále
Made on
Tilda